MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14655376
nr 1465 5376
Byrå
1800-tal, bemålad. Bredd: 103, djup: 49 cm, höjd: 98 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:05:09
200 kr